Domek całoroczny kaszuby - banjoo.pl

Domek U Lolka - Domek letniskowy całoroczny Kaszuby

Domek u Lolka to całoroczny domek na Kaszubach, położony w urokliwie położonej miejscowości Kolonia. Oferowany jest dwupiętrowy domek. Do dyspozycji gości jest główna sypialnia na paterze oraz druga sypialnia na piętrze. Goście mogą korzystać z dobrze wyposażonego aneksu kuchennego oraz zadbanej łazienki. Maksymalna ilość osób, które mogą w jednym czasie przebywać w domku to 6 osób. Warto podkreślić, że jest to domek całoroczny Kaszuby, gdyż jest ogrzewany piecem elektrycznym i niezależnie od pory roku można ustawić komfortową temperaturę.


W pobliżu domku można korzystać z placu zabaw dla dzieci oraz miejsca do grillowania. Ponadto, w pobliżu domku znajduje się wiele atrakcji jakie zapewniają Kaszuby. Wieś znajduje się na obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest to świetna baza wypadowa do licznie położonych jezior w okolicy.


Domki u Lolka to znakomite miejsce do wypoczynku dla każdego kto poszukuje miejsca oddalonego od miejskiego zgiełku. Jest to też chętnie wybierane miejsce przez osoby poszukujące miejsca na zorganizowanie grilla z rodziną lub przyjaciółmi.